0 (212) 659 57 06

Teslimat Bilgisi

Alışverişinizin tamamlanmasından sonra, sizin vermiş olduğunuz mail adresinize alımınız ile ilgili mail gönderilecektir, herhengi bir yanlışlık görülmesi durumunda o maile cevap vererek bize bilgi verebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmamız MNG kargodur.

Ayrıca, ödemenizin onaylanması, ürün hazırlanması ve kargoya verildikten sonra kargo bilgi fişi notları size mail ile bildirilecektir. Kargonuz size teslim edildikten sonra işlemin tamamlandığına dair bizden mail alacaksınız.

Kargonuzu, "Hesabım" a girerek oradaki "Kargo takip" sekmesini tıklayarak ve açılan sayfada kargo no.larını girerek takip edebilirsiniz.

Kargo Süresi; Hernekadar stoklu çalışmakta olsakda, Ürünlerimiz işlenerek hazırlandığından (Bazı günlerde olan yoğunluktan dolayı) genel olarak kargoya verme süremiz en geç 3 gün sürer, biz bu süreyi daha kısa süreye çekmek için son derece gayret göstermekteyiz ve bu süreyi öğleden evvel verilen siparişlerin aynı gün kargoya verilmesine kadar kısaltabilmekteyiz. Acil ve kısa süreli (Şehir içi kurye teslimli talepler gibi) teslimatlar için Lütfen sipariş vermezden önce bize sorun.

NOT: Sitemizden üye olmadan da (Misafir alışveriş) alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz, fakat üye olarak alım yapmanız halinde ilerde uygulacağımız size özel kampanyalardan, kuponlardan veya indirimlerden (Size özel % iskontolardan) yararlanma imkanlarınız olacaktır.

SİTEMİZDE MAALESEF KAPIDA ÖDEME, SEÇENEĞİ MEVCUT DEĞİLDİR.

NOT: Firmamız PLATON.COM.TR üyelik bilgilerinizi saklı tutar ve hiçbir suretle üçüncü şahıslarla paylaşmaz. Hiçbir surette size gereksiz reklam, tanıtım gibi spam mailler göndermez.

KAYDOLURKEN YADA SATIŞ FORMU DOLDURURKEN GEÇERLİ KULLANMIŞ OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNİZİ GİRMENİZ GEREKMEKTEDİR, ÖZEME SİSTEMİMİZ PayU ÖDEME İŞLEMİNİZDEN SONRA BU MAİL ADRESİNE MAİL GÖNDERİR, ŞAYET BU MAİL GERİ DÖNERSE İŞLEMİ TAMAMLAYAMAZ ve İŞLEMİNİZ "BAŞARISIZ" GÖZÜKÜR.